חברים/ות יקרים/ות שלום רב,

אנו תקווה שחלפה עברה לה תקופת הקורונה וכולנו חשים בטוב, ומרבית החברים ניצלו את תקופת האביב וירדו לטיפול רפואי בים המלח, וחזרו הביתה עם תוצאות טובות, מבצע שומר החומות הסתיים ואנו מקווים שכל החברים שלנו באשר הם גרים חשים בטוב, ומקווה שהשקט ושגרת החיים יישארו קצת  לשתף אתכם על מה עשתה ועושה האגודה למען החברים בתקופה האחרונה: גם השנה שלחנו בפעם נוספת לוועדת סל התרופות פניות בכדי לנסות את מזלנו בנושא הגדלת ההחזר בגין הטיפול בים המלח, ולאפשר לחולה לבחור בשני סוגי טיפולים באותה שנה (ים המלח ופוטותרפיה) כמו כן הוגשה בקשה להגדלת סכום ההשתתפות של מלווה לסכום שאותו מקבל החולה ולא מחצית ממנו.

לקראת סוף השנה העלנו לאתר האינטרנט של האגודה את אתר הצעירים מגיל 18- 35 “פסוריאנג” אשר בו אנו מעלים נושאים שקשורים לצעירים כגון: צה”ל , סטיילינג , האם לשתף את הצד השני עם זה שאנו סובלים מפסוריאזיס, ועוד נושאים מעניינם צעירים /ת  מוזמנים אם אתם בתווך הגילים 18-35 לקחת חלק פעיל באתר הצעירים.

לאתר פסוריאנג לחצו כאן

גם השנה קייטנת הילדים תתקיים  בים המלח בין 7/7 עד 25/7 למשך 18 לילות במלון ישרוטל גנים במידה ויש לכם ילדים או מכרים בגיל 8-18 אשר סובלים  מפסוריאזיס מוזמנים להפנות אותם למשרד האגודה.

להרשמה לקייטנה לחצו כאן

הרישום לבתי מלון יתבצע ישירות מול מרכזי ההזמנות ולא במשרדי האגודה, כמובן יש להצהיר על חברות באגודה .

המחירים הנקובים הם לחברי אגודה רשומים בלבד.
אם עדיין אינכם חברים זה הזמן להצטרף!

ים המלח אביב 2021

ים המלח אביב 2021

בעקבות הסגר שיש במדינה ישנם מספר שינויים בבקשה לעקוב אחרי הפרסום , קחו בחשבון שכולם עובדים במתכונת מצומצמת אז בבקשה להיות עם הרבה סבלנות.
להלן הפרטים והשעות במהלך חודש פברואר או עד גמר הסגר:

למידע נוסף

טבלת מלונות ים המלח אביב 2021

טבלת מלונות ים המלח אביב 2021

תאריכים ומחירים לשהייה במלונות ים המלח לתקופת אביב 2021


להורדת הטבלה

קייטנת ילדי השמש

קייטנת ילדי השמש

הקייטנה היחידה מסוגה בעולם

למידע נוסף

תרומה לעמותה

תרומה לעמותה

השנה בעקבות מצב הקורונה ישנם ילדים אשר להוריהם אין את היכולת לשלוח אותם ולקבל את הטיפול הרפואי הממוקד לו הם זקוקים בים המלח.
הילדים הללו זקוקים לתרומתך!
האגודה תומכת ב260,000 חולים במדינת ישראל ומובילה מהלכים הדורשים שינוי מול בעלי תפקידים ומקבלי החלטות מתחומים שונים: בריאות, קצבאות, מקצועי, חינוכי וחברתי.


לתרומה מאובטחת

סולריום ים המלח

סולריום ים המלח

נכון להיום, הסולריום המרכזי סגור ויפתח החל ממרץ 2021

למידע נוסף

קבוצת ריפוי לילדים ונוער בים המלח

על פי סל הבריאות הממלכתי זכאי כל ילד חולה פסוריאזיס למימון שהייה בים המלח לתקופה של עד חודש ימים במטרה לקבל טיפול אקלימי בחשיפה לשמש בים המלח. בפועל, מעט מאוד הורים בישראל מממשים זכות זו, היות והדבר כרוך בבירוקרטיה מול קופת החולים, באובדן ימי עבודה מרובים להורים, ובהוצאת כספים חריגה.
על מנת לסייע לילדים הסובלים מפסוריאזיס ולבני משפחותיהם, אגודת הפסוריאזיס הישראלית יוזמת ומפעילה קבוצת ריפוי מיוחדת בים המלח מידי שנה בתקופת החופש הגדול. וקבוצת הריפוי מופעלת ע”י מדריכים מקצועיים בליווי צוות רפואי, ומיועדת לילדים ונוער בגילאים 8 ועד 18.

קבוצת ריפוי לילדים ונוער חולה פסוריאזיס בים המלח

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם