השנה בעקבות מצב הקורונה ישנם ילדים אשר להוריהם אין את היכולת לשלוח אותם ולקבל את הטיפול הרפואי הממוקד לו הם זקוקים בים המלח.
הילדים הללו זקוקים לתרומתך!
האגודה תומכת ב260,000 חולים במדינת ישראל ומובילה מהלכים הדורשים שינוי מול בעלי תפקידים ומקבלי החלטות מתחומים שונים: בריאות, קצבאות, מקצועי, חינוכי וחברתי.
לתרומה מאובטחת בכרטיס אשראי
ייעוץ והכוונה

ייעוץ והכוונה

פרסום מידע עדכני

פרסום מידע עדכני

כנסים רפואיים

כנסים רפואיים

פעילות להכרה בטיפולים

פעילות להכרה בטיפולים

הנחות מול מלונות

הסדרים מול מלונות

קבוצות ריפוי לילדים

קבוצות ריפוי לילדים

גיוס תרומה למען ילדים המתמודדים עם מחלת הפסוריאזיס

”גם אני רוצה לשחק עם חברות אחר הצהריים ובחופש הגדול, אני לא רוצה להתבייש ולהרגיש שונה בגלל שיש לי פסוריאזיס”

זהו ציטוט מפיה של יעל בת ה-11.5 הסובלת ממחלת הפסוריאזיס.
בשל אילוצים כלכליים של הוריה שנמצאים בחל”ת בעקבות הקורונה , לא תוכל יעל לצאת השנה לקבוצת הריפוי בים המלח וכמוה ילדים נוספים רבים אשר לא יוכלו לקחת חלק בקבוצת הריפוי עקב קשיים כספיים של הוריהם. כבר למעלה מ-35 שנה יוזמת ומפעילה אגודת הפסוריאזיס הישראלית את קבוצת הריפוי בים המלח על- מנת לסייע לילדים ונוער בגילאים 18-8.
קבוצת ריפוי מופעלת בהתנדבות ע“י מדריכים מקצועיים בוגרי הקייטנה, המתמודדים בעצמם עם מחלת הפסוריאזיס ומלווה ברופא צמוד לכל התקופה של 17 הלילות ומתקיימת בים המלח בלבד. בזכות קייטנת הילדים יכולים יעל וילדים רבים המתמודדים גם הם עם הפסוריאזיס לחיות ולבלות כמו שאר הילדים, ללא סבל מנגעים וגירודים והמון שאלות, אשר הקשה מכולן היא האם זו מחלה מדבקת?

על פי סל הבריאות זכאים הילדים להשתתפות במימון שהייה בים המלח לתקופה של עד חודש ימים, לצורך קבלת הטיפול האקלימי.
לצערנו הרב, ההחזר מקופות החולים עומד על כ- 50% בלבד מהעלות וכל הורה צריך להוסיף מכיסו סכום של כ-₪ 4,000 בכדי לשלוח את ילדו לקייטנת הריפוי.

בעקבות זאת ילדים רבים לא זוכים להגיע ולהיות חלק מקייטנת הריפוי שלנו אשר גורמת להם להיות מאושרים כמו חבריהם על ידי טיפול המצליח להרגיע ולעודד את הילדים. בצד הטיפולים הרפואיים האינטנסיביים, מתקיים בקייטנת הריפוי גם הליך ריפוי נפשי מעצים אשר מתנהל בצורה אנושית, חמה ועוטפת.

אנו מבקשים ממך לעזור לנו בתרומה כספית בכדי שאותם ילדים, אשר להוריהם אין את היכולת הכספית לשלם עבור הקייטנה, יוכלו להגיע אף הם לקייטנה זו ולעבור את הטיפול החשוב והמועיל הן לגופם והן לנפשם.

אגודת הפסוריאזיס הישראלית מובילה את חוד החנית לשיפור איכות חייהם של חולי הפסוריאזיס בישראל, ואחראית על ייצוג החולים בקרב קובעי המדיניות בישראל ושמירה על זכויותיהם.

האגודה מוכרת לתרומות לפי סעיף 46א לפקודת מס הכנסה.

לתרומה נא ליצור קשר עם משרדי האגודה:
טלפון: 03-6247611
דוא”ל: office@psoriasis.org.il

לתרומה מאובטחת בכרטיס אשראי

לשאלות ופרטים נוספים

    טופס 46א'

    טופס 46א’ של האגודה

    האגודה מוכרת לתרומות לפי סעיף 46א לפקודת מס הכנסה.

    מידע נוסף שיכול לעניין אתכם