בואו והשתתפו במחקר חדש!

ד״ר ערן מגן – רופא M.D. בוגר מצטיין של בי”ס לרפואה שליד הטכניון, חיפה, חלוץ רפואת האיורוודה בישראל (רפואה הודית מסורתית), מנהל רפואי מרחב רמת אביב של “מכבי טבעי”.
ביחד עם ד״ר אלי שרמן – רופא משפחה בכיר בקופת חולים לאומית למעלה מ- 30 שנה.
בשיתוף עם אגודת הפסוראיזיס מזמינים אתכם להשתתף במחקר חדש.

עבור חברי אגודת הפסוריאזיס בלבד מי שיבחר להשתתף יקבל את את הקפסולה הצמחית במשך שישה חודשים ללא עלות.

אגודת הפסוריאזיס פועלת בכדי להגיש ולחשוף מידע על שיטות טיפול שונות מהארץ והעולם, לכן כשד״ר ערן מגון פנה אלינו עם הקפסולה שפיתח שעשויה מצמחים וחומרים טבעיים בלבד בבקשה למציאת משתתפים במחקר, התגייסה האגודה.
להצטרפות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

*האגודה אינה אחראית על תוצאות ושימוש במוצר, והחומר שמוגש לפניכם הוא כחלק מתפקיד האגודה לחשוף את חברי האגודה למחקרים שונים ומידע.

מחקר חדש על קפסולת צמחי לטיפול בפסוריאזיס.

המוצר הוא תוסף תזונה המורכב מצמחי מרפא המותרים לשימוש ע”י משרד הבריאות.

במחקר הראשוני שעשינו, נוכחנו בשיפורים בגרד אצל המטופלים תוך כ- 3 שבועות. רוב המשתתפים ניכר שיפור משמעותי בנגעי הפסוריאזיס תוך 3-4 שבועות. המחקר הראשון ארך 3 חודשים.

במחקר החדש אנו מעוניינים לגייס כ- 50 משתתפים/ות שיקבלו את קפסולות הצמחים ללא תשלום למשך שישה חודשים.לאחר המחקר יוכלו המשתתפים שירצו בכך לקבל את הקפסולות בהנחה של 20% מהמחיר לצרכן למשך חצי שנה נוספת.

מהלך המחקר:

המשתתפים במחקר יגיעו לקליניקה בתל אביב (רמת אביב) לפגישת היכרות עם רופא שיראיין אותם, ובמפגש יקבלו גם את תוסף התזונה.

המשתתפים/ות יוזמנו לביקורת בקליניקה פעם בחודש במשך שישה חודשים.בכל אחד מהמפגשים הרופא יראיין את המטופל/ת, וימלא שאלון המתאר את דרגת החומרה של הנגעים, השאלון מתבסס על שאלונים מקובלים במחקר על פסוריאזיס (PASI – Psoriatic area & sevirity index). בנוסף הרופא יצלם את נגעי הפסוריאזיס בכל פגישה. (לא יצולמו פני המשתתף).

הקפסולות נלקחות פעמיים ביום, בבוקר ובערב.לא נצפו תופעות לוואי לשימוש בקפסולות, וניתן לקחתן יחד עם כל טיפול רפואי אחר.

השאירו פרטים לקבלת מידע